Werken in organisaties kan heel leuk zijn, maar is niet altijd pijnloos. In organisaties is altijd wel enige vorm van pijn. Denk aan reorganisaties, ontslag, demoties, slecht nieuwsgesprekken en het nemen van een ongewenst besluit. Veel managers en medewerkers vinden het lastig om hiermee te dealen, om pijn te zien én er effectief mee om te gaan. Ze gaan er met gestrekt been in, kiezen voor pamperen of polderen en zetten pijnmijdende strategieën in. Slecht pijnmanagement heeft voor organisaties echter grote gevolgen. Het ondermijnt de besluitvaardigheid, het innovatievermogen en de veranderkracht. Kwaliteiten die juist nu zo belangrijk zijn in een wereld die continu aan verandering onderhevig is.
Wil jij graag stoppen met pijn te vermijden om stagnatie in je team of in je organisatie te verminderen? Ben jij er klaar voor om pijn beter te managen? Dan is dit online programma perfect voor jou! Wij hebben dit programma gemaakt in samenwerking met Mathilde Maas Kuper, expert pijnmanagement.
Het programma bestaat uit 7 lessen.
HET PIJN MANAGEMENT PROGRAMMA
Mathilde Maas Kuper is organisatieadviseur en helpt al vijftien jaar teams en organisaties succesvol veranderen door de vinger op de zere plek te leggen. Zij bouwt aan toekomstbestendige leiders die pijn kunnen zien, aangaan en doen. Zij is auteur van “De verfrissende smaak van zure appels”. Als schrijver, ondernemer en spreker pleit zij voor een cultuur waarin we pijn op waarde schatten.
“Iedereen wil mooi weer, maar met alleen zonneschijn wordt het een dorre boel.”
Martine van der Steeg is organisatieadviseur en expert gedrag in organisaties. Zij werkt met organisaties toe naar duurzaam gedrag zoals eigenaarschap, feedback geven, aandragen van oplossingen, assertiviteit, dat nodig is in deze tijd waarin de enige constante verandering is.
Met onze tips en lessen gaan we je helpen om de pijn aan te gaan en je zekerder te voelen. Je gaat de juiste stappen zetten. En je gaat doen wat echt nodig is.
“Spiegelen, maar dan op een subtiele manier, waardoor je je niet aangevallen maar wel aangesproken voelt”
Consumentenbond, Den Haag
“Een confrontatie met de realiteit, hierdoor werden mijn doelen realistischer en kon ik daadwerkelijk resultaat behalen’ ”
Portbase, Rotterdam
“De theorie over pijn wordt op een leuke manier toegepast naar de groeipijn van ons bedrijf. Hierdoor hebben we een overzicht kunnen maken van die ‘groeipijn’ en kunnen hierop acties ondernemen”
Bonvue, Amstelveen
Nu een speciaal aanbod om jou te laten groeien
Nu nog voor € 99,- inclusief het boek, De verfrissende smaak van zure appels.
©2021 STARFISH21